RI Service

Spoločnosť RI Service s.r.o., si zakladá na  kvalite poskytovaných služieb, zabezpečuje vyšší štandard služieb v oblasti diagnostiky, servisných prác, a celkovej údržby automobilov, za výhodných cenových podmienok.

Prinášame prepracovaný systém služieb zabezpečujúci komplexnú starostlivosť o váš vozový park.

Cieľom spoločnosti RI-Service je zabezpečiť úspešný, dlhodobý a kompelxný rozvoj  služieb v oblasti diagnostiky, servisu a opráv motorových vozidiel všetkých značiek, a tým zabezpečiť najvyšší komfort služieb našim zákazníkom.

Naša spoločnosť venuje trvalú pozornosť kvalite a rozvoju poskytovaných služieb a to aj v sledovaní technologických inovácií a nových trendov, ako aj neustálemu flexibilnému prispôsobovaniu sa požiadavkám zákazníka.

Hlavnou úlohou je uspokojenie požiadaviek a očakávaní našich zákazníkov. Považujeme to za neustály proces dôležitý na vytváranie a udržovanie hodnôt spoločnosti ako dôveryhodného partnera.

Vnútorné vzťahy v našej spoločnosti sú založené na profesionálnom prístupe a odbornej kvalite každého zamestnanca a rešpektuje základné hodnoty spoločnosti RI-Service.

Politika kvality je založená na nasledovných princípoch:

  • Pre nás ste dôležitý VY a všetko čo ponúkame je prispôsobené Vám
  • Preferujeme flexibilitu vo všetkých smeroch
  • Za prijateľnú cenu garantujeme kvalitu, spolahlivosť, serióznosť a dodržiavanie termínov